30 najtrendovejších náhrdelníkov

Bižutéria si v ženských srdciach už natrvalo získala svoje miesto o tom niet najmenších pochýb. Zatiaľ čo ešte donedávna viedli čo sa obľúbenosti týka skôr náušnice, aktuálne sa do popredia dostávajú hlavne náhrdelníky. Naberajú na popularite a ženy si postupne zvykajú na skutočnosť zakomponovať ich do svojich každodenných outfitov. Poďme sa spolu pozrieť na kolekciu 30 najmodernejších náhrdelníkov v zaujímavom dizajne.

ak ako som už spomínala náhrdelníky zažívajú svoje veľké znovuzrodenie. Mám pocit akoby ženy práve objavili ich skryté možnosti a naplno podľahli čaru ich blikotavej krásy. Zatiaľ čo v minulosti sa náhrdelníky nosili skôr na večerné a slávnostné príležitosti dnes sa stávajú súčasťou každodenných ležérnych outfitov.

Ponuka je prakticky neobmedzená. Nájdeme ich v rozličnom prevedení. Korálkové, kamienkové, jednoduché aj výrazné. Každá žena má preto možnosť nájsť si s pomedzi  ponúkaných modelov, ktoré sú momentálne na trhu, ten svoj favoritný kúsok.

 

ČO JE ROZHODNE "IN"

Prím hrajú hlavne veselé, farebné náhrdelníky a rovnako tak aj kryštálové náhrdelníky, ktoré priťahujú pohľady svojím nezameniteľným leskom. Spoločnou črtou aktuálne najmodernejších náhrdelníkov je výrazný dizajn.  Preto sa hodia skôr do jednoduchých outfitov, kde môžu naplno vyniknúť. Moja rada určite znie -nezaťažujte ich ďalšou zbytočnou bižutériou. Zvoľte radšej jeden výrazný prvok a na ňom postavte celý váš outfit.

Moderné sú kvetinové vzory, geometrické tvary ale aj farebné reťaze doplnené rôznymi korálkami, príveskami, šnúrkami a pod. Na farbe kovu nezáleží. Nosia sa zlaté aj strieborné náhrdelníky, dokonca aj kombinácia zlata a striebra na jednom náhrdelníku. Čo sa týka dĺžky určite neurobíte prešľap ak si zvolíte náhrdelník až ku krku, ale moderné sú aj náhrdelníky ktoré prakticky zakryjú celý váš výstrih.

Tu je malá ochutnávka toho najlepšieho a najzaujímavejšieho z aktuálnej ponuky.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Vy ste tiež podľahli čaru náhrdelníkov? Aké náhrdelníky máte najradšej? Podeľte sa o Vaše názory v komentároch.

Množstvo skvelých kúskov nájdete aj v našej ponuke.

Ak sa Vám článok páčil, dajte mu páči sa mi. Ak si myslíte, že by mohol zaujímať aj niekoho z Vašich priateľov, zdieľajte ho s nimi na sociálnych sieťach.

Autor: Alila Foto zdroj: pinterest.comViac tu: http://www.tentation.sk/news/a30-najtrendovejsich-nahrdelnikov/