Letné outfity na nedeľnú prechádzku

Tento článok pre vás pripravila Juliana zo stránky Šaty pre moletky. Rada zostavuje outfity. Pozrite sa, koľko nápadov jej vnukli obojstranné náušnice z našej ponuky.

Počúvala som v nedeľu pri varení reláciu Dvojbodky s Milanom Lasicom a Pavlom Danišovičom  - spomínanie na staré časy podčiarknuté dobovými hudobnými hitmi.  Oživili v nej spomienku na bratislavské korzo.  Dámy prechádzky veľmi bavili, mali príležitosť vyvetrať svoje nové šaty, topánky, kabelky...

Chcete zažiť korzovanie? Vylákajte manžela a deti v nedeľu poobede do mesta na zmrzlinu! Tu sú nápady na prechádzkové outfity.

ruzovo-tyrkysove-oblecenie-sperky

Z ponuky Tentation som vybrala tmavoružovú áčkovú sukňu. Neviem sa rozhodnúť čo k blúzke s volánkovými rukávmi a viazačkou nosiť. Bledomodré náušnice, pre rovnako ľadovomodrý odtieň? Alebo  radšej cyklámenové, aby výrazný kvet z blúzky a ružovú zo sukne vyvážili aj v oblasti tváre? A brala by som aj obojstranné zlaté kocky ako doplnok k náramku. Mám pre vás dobrú správu – ceny náušničiek sú natoľko priaznivé, že si ich môžete kúpiť všetky troje!

Je to na vás príliš veľa ružovej? Ďalšia krásna variácia je s tmavomodrou tulipánovou sukňou.

 kombinacia-1

Staroružovú tulipánovú sukňusom skombinovala s motýlikovou blúzkou jednoduchého strihu. Aby mohli motýle lietať z kvietka na kvietok, dajte si do uší kvetinkové kamienkové náušničky. Malá kabelka na pár drobností a mobil.

staroruzova-tulipanova-sukna

Obojstranné sklenené guľôčky naplnené tyrkysovými kamienkami – pripomína niečo viac dovolenku pri mori? K prímorským uličkám patria kvitnúce oleandre, zrejme preto sa tak dobre kombinuje tyrkysová a ružová. Odhaľte svoje opálené plecia, tričká s otvormi na rukávoch sú hitom tohto leta.

 ruzovo-tyrkysove-oblecenie

Ďalšia variácia k tyrkysovým náušničkám – tlmenejšia vzorovaná sukňa:

primorsky-look

Pre odvážne dámy odporúčame výrazné vzory na šatách a výrazné strihy. Už len kvapka parfému a dojem je dokonalý. Uznanlivo sa za vami obzrie pol ulice.

spolocenske-saty-s-vtacikom

Navnadili sme vás?  V čom vyrazíte na najbližšiu nedeľnú prechádzku? K áčkovým a tulipánovým sukniam z Tentation si určite vyberte aj niektoré z náušničiek. Buďte ženou, čo sa zdobí!

Ak hľadáte ďalšie inšpirácie na outfity, nakuknite napríklad na blog Šaty pre moletky. Nájdete tam kombinácie hlavne pre ženy s väčšími veľkosťami oblečenia.