Módne inšpirácie v jesennej móde

Jeseň je ešte stále tu. Martin na bielom koni sa nekonal zato nás potešilo krásne slniečko, ktoré nás lákalo do ulíc. Tak som si povedala, že pripravím pre Vás malý módny blog plný módnych tipov na jesenné trendy, ktoré ma v poslednej dobe zaujali a ktoré rozhodne stoja za to, aby ste ich vyskúšali. Dúfam, že Vás zostavy, ktoré som pre vás vybrala zaujmú a necháte sa príjemne inšpirovať.

Pletený sveter-Aztécke vzory

Rána a neskoré popoludnia sú už chladné, preto je dôležité, aby ste nezabúdali obliecť si na seba predsa len už aj niečo teplejšie. Buď bundičku, ktorá vás zahreje alebo poriadny pletený sveter, ktorý mimochodom zažíva túto sezónu nevídaný návrat.  Nájdete ho v rôznych prevedeniach, ale zvlášť by som vás chcela upozorniť na voľné strihy a aztécke či indiánske vzory, ktoré sú veľkým módnym hitom tejto sezóny a nájdete ich v kolekciách viacerých módnych domov.

Pleteniny sú, ale vo všeobecnosti veľmi vďačným kúskom a chybu neurobíte ak do svojho outfitu zakomponujete čokoľvek pletené. Stačí ak stavíte na výrazný pletený šál do ktorého sa doslova schováte. Zabijete tým, ako sa povie dve muchy jednou ranou. Pretože budete mať aj niečo pletené aj veľký šál, ktorý je v tomto období takmer povinnosťou.

 stylove oblecenie, modne oblecenie, dámske oblečenie, kadigan,  stylove oblecenie, modne oblecenie, dámske oblečenie, kadigan,

Prešívaná vesta

Ďalším výrazným kúskom tejto sezóny je prešívaná vesta, akoby v jazdeckom štýle, doplnená väčšinou zlatými doplnkami v podobe zipsov a pod. Objavuje sa v tenších aj hrubších vyhotoveniach, takže ak stavíte na nejaký hrubší model, môže vám robiť spoločnosť aj počas zimných prechádzok.

 stylove oblecenie, modne oblecenie, dámske oblečenie, stylove oblecenie, modne oblecenie, dámske oblečenie,

Šnurovacie topánky

Ak si lámete hlavu nad tým čo na nohy, jednoznačne vám odporúčam staviť na nízky model topánok na šnurovanie. V obchodoch ich nájdete veľké množstvo v rôznych prevedeniach.  Ak by ste chceli predsa len niečo vyššie skôr elegantnejšie, v tom prípade by ste sa mali poobzerať po vysokých úzkych čižmách, ktoré budú pekne obopínať nohu. Vyberajte model, akoby šitý na vašu nohu, iba tak bude čižma na nohe vyzerať naozaj dobre.

    stylove oblecenie, modne oblecenie, dámske oblečenie,         stylove oblecenie, modne oblecenie, dámske oblečenie,  

Módne farby

Farebnú škálu na túto jeseň sme si predstavovali už v niektorom z predchádzajúcich článkov. Samozrejme, že v nejakej tej „módnej“ farbe nemusíte byť zladená od hlavy po päty. Stačí staviť na jednu farbu v podobe doplnkov, alebo môžete tieto farby aj príjemne spojiť a vytvoriť harmonický outfit. 

 stylove oblecenie, modne oblecenie, dámske oblečenie, kardigan stylove oblecenie, modne oblecenie, dámske oblečenie,

Ak sa Vám článok páčil, dajte mu páči sa mi. Ak si myslíte, že by mohol zaujímať niekoho z Vašich priateľov, zdieľajte ho s nimi na sociálnych sieťach.

Autor: Alila Foto zdroj: pinterest.com, polyvore.com