Náušnice Dior-náušnice do ktorých sa zamilovali milióny žien

Nosia ich blogerky, módne maniačky, hviezdy z červeného koberca, ale aj bežné ženy. Milujú ich originalitu, oceňujú ich jednoduchosť, ale hlavne ich maximálnu štýlovosť. Sú absolútnym stelesnením hesla v jednoduchosti je krása. Že ešte stále neviete ktoré náušnice tak zabodovali, že ich môžeme považovať za tie ktoré si získali srdcia miliónov žien. No predsta náušnice Dior, ktorých tajomstvo je postavené na spojení dvoch guličiek ktoré vytvárajú originálny dizajn. Tieto náušnice sú absolútnym módnym hitom a čoraz viac sa dostávajú do popredia. Poďme sa spolu pozrieť na tento skvelý módny kúsok trochu bližšie.

Prečo náušnice Dior

Pretože náušnice uzreli svetlo sveta práve vďaka módnemu domu Dior. Keď módna značka Dior prišla s týmto modelom náušníc zrejme ani netušila akú histériu nimi vyvolá. Náušnice pre francúzsky módny dom Dior vytvorila návrhárka šperkov Camille Miceli. Inšpirovala sa piercingami primitývnych kmeňov, ktoré tiež vo veľkej miere používajú zdobenie zadnej časti ucha. Na to sa zamerali aj v módnom dome Dior a namiesto klasického jednoduchého zapínania zvolili variant s veľkou perlou, ktorá sa stala dominantou náušníc zatiaľ čo prednú časť ucha ozdobili iba menšou perlou.

6ed04ceb1f251fbe9677b1a64999d4fc

Ako sme už spomenuli tieto jednoduché ale zato naozaj veľmi efektné náušnice si našli svoje fanúšičky u mnohých blogeriek ale najmä u známych žien ako napr. Jennifer Lawrence, Rihanna alebo Emma Watson, ktoré ich hrdo prezentujú na verejnosti a aj vďaka tomu sa prakticky z večera do rána stali náušnice dior obrovským módnym hitom a nakoľko očarili aj bežné ženy tak aj hľadaným artiklom v bižutérkach.  Ich popularita stále rastie a milióny žien po celom svete sa do nich doslova zamilovali.
 
Poznáme ich pod viacerými pomenovaniami okrem už spomínaných náušníc Dior ich môžeme zohnať aj pod názvom ako napr. náušnice dvojitá perla, alebo dvojité perlové náušnice. Základné prevedenie týchto náušnic totiž  tvoria práve dve perly. Jedna väčšia a druhá minimálne o polovicu menšia, ktoré sú spojené zapichovacím nitom aký poznáme z klasických napichovacích náušníc. Skvelá na týchto náušniciach je najmä ich variabilita. V prípade, že máte viacero párov náušníc Dior, môžete jednotlivé komponenty medzi sebou kombinovať a vytvárať si tak svoje vlastné nové modely.

Náušnice dior na sto spôsobov

Náušnice sú dostupné v rozličných farebným prevedeniach, s leským aj matným povrchom, vzorované, klasické aj priehladné takže si každý môže nájsť ten svoj vysnívaný variant. Ak trpíte alergiou napr.na nikel môžete ich nájsť aj v antialergickom prevedení, alebo v prevedení z nehrdzavejúcej oceľe, zlaté aj strieborné. Takže vyhovieť sa dá naozaj každému.
Aj keď pôvodne boli tieto náušnice tvorené dvomi guličkami v súčasnosti už návrhári vytvárajú aj inovatývne prevedenia vychádzajúce zo základného tvaru a tak môžeme tento model nájsť aj v prevedení s kamienkami, či osadené Swarovski kryštálmi. Populárne sú aj v iných tvaroch kedy guličky nahradili napr. kocky,kvietky, filigrány a pod. Originalite sa ani v tomto prípade mädze nekladú.

náušnice dior, nausnice dior, obojstranné náušnice, perlove nausnice, perlové náušnice,  632d9d13fadc9c9983bc8e8874ff8137

Náušnice dior nájdete aj v našom eshope. Za všetky modely vyberáme zopár na išpiráciu. Celú ponuku nájdete TU:

náušnice dior, nausnice dior, dior náušnice, obojstranné náušnice, perlové náušnice      náušnice dior, nausnice dior, dior náušnice, obojstranné náušnice, perlové náušnice

náušnice dior, nausnice dior, dior náušnice, obojstranné náušnice, perlové náušnicenáušnice dior, nausnice dior, dior náušnice, obojstranné náušnice, perlové náušnice

 

Nespornou výhodou náušníc Dior je určite ich maximálna použiteľnosť, nakoľko tieto náušnice vám môžu robiť spoločnosť prakticky v každej dennej či nočnej dobe a to pri každej príležitosti. Už dávno sa v bižutérnej móde neobjavil tak praktický a použiteľný kúsok ako tieto náušnice. Bez problémov si ich môžete zobrať na bežný deň ale hodia sa aj do spoločnosti. K športovému outfitu ale aj k formálnemu oblečeniu. Všetko záleží iba od toho aký model zvolíte. Potom sa aj z jednoduchého kúsku môže stať tá pomyselná čerešnička na vašom outfite.

Ak sa Vám článok páčil dajte mu páči sa mi. Ak si myslíte že by mohol zaujímať aj niekoho z Vaších priateľov, zdieľajte ho s nimi na sociálnych sieťach.

Autor: Alila Foto zdroj: pinterest.com