Túžite byť dokonalá družička, v týchto šatách sa vám to určite podarí

Svadba je v živote človeka významnou udalosťou a to nielen vtedy ak ste jej účastný ako ženích či nevesta. Aj v prípade, že ste na svadbu pozvaný ako hosť je určite dobré venovať tomuto dňu náležitú pozornosť. Zvlášť ženy už niekoľko týždňov dopredu premýšľajú o svojom outfite a dolaďujú všetky detaily, aby výsledný efekt bol čo najdokonalejší. Najdôležitejšou časťou celého outfitu sú pre ne vo väčšine prípadov šaty. Ak aj Vás v najbližšom období čaká svadba na ktorej chcete byť dokonalou družičkou poradíme Vám model šiat z našej ponuky, ktorý je na túto príležitosť skvelou voľbou.

Aké šaty zvoliť na svadbu

Šaty na svadbu by mali spĺňať niekoľko dôležitých atribútov. V prvom rade ide o slávnostnú udalosť preto aj šaty pre družičku či hosťa na svadbe by mali pôsobiť aspoň primerane slávnostným dojmom. Rovnako tak by mali byť elegantné a svojím strihom, či celkovým prevedením by nemali pôsobiť vyzývavo. Treba myslieť na to, že na svadbe by mala pútať pozornosť predovšetkým nevesta. Čo sa týka farebnosti voľte akúkoľvek farbu okrem bielej. Na tú v tento deň zabudnite. Vhodné sú všetky pastelové farby od ružovej, cez modrú až po žltú. Alebo môžete staviť na sýte výrazné odtiene farieb ako sú fuksiová, červená, kráľovská modrá, petrolejová, fialová a pod.

Ideálnym strihom krátkych spoločenských šiat na svadbu sú áčkové šaty. Tento strih je obľúbený z viacerých dôvodov. Jednak preto, že vrchná časť je krásne priliehavá na telo zatiaľ čo sukňa je voľná dokonale vynikne pri tanci, ale aj preto, že robí peknú ženskú postavu. Aj v našej ponuke máme aktuálne tri modely krátkych spoločenských šiat práve v už spomínanom áčkovom strihu, ktoré sú ako stvorené na to, aby ste v nich pretancovali nie jednu svadbu.

Áčkové šaty z našej ponuky

Prvý model má jednoduché áčkové prevedenie. Šaty sú však ozvláštnené originálnou vrstvenou sukňou, ktorá sa skladá až z troch vrstiev v postupne skrátenej dĺžke. Práve tento strih a vrstvenie dodáva sukni na objeme. Objem však nie je prehnaný ale tak akurát elegantný. Celkový dojem korunuje efektná mašlička na páse.

dámske šaty,damske saty,elegantné šaty, šaty na svadbu, spoločenské šaty na svadbu, spoločenské šaty krátke, dámske spoločenské šaty,  krátke spoločenské šaty

Druhý model šiat vycháda z prvého modelu. Strih aj prevedenie sú totožné, tieto šaty sú doplnené o efektnú čipku na prednom diele. Čipka pôsobí na šatách nesmierne elegantným dojmov. Zatiaľ čo prvé šaty môžete využiť aj na menej formálne udalosti tieto s čipkovým zdobením sa viac hodia na slávnostné príležitosti. Šaty sú dostupné v rôznych farbách takže si určite vyberiete.

dámske šaty,damske saty,elegantné šaty, šaty na svadbu, spoločenské šaty na svadbu, spoločenské šaty krátke, dámske spoločenské šaty,  krátke spoločenské šaty

Posledný tretí model ktorý Vám dnes chceme predstaviť sú rovnako krátke spoločenské šaty v áčkovom strihu bez rukávov. Vrchný diel je v prednej časti zdobený efektnou vyšívanou čipkou a sukňa sa v tomto prípade skladá z dvoch vrstiev. Nepriestvitnej spodnej látky a vrchnej tylovej sukne. Celkové prevedenie šiat je jemné, dievčenské, romantické. Tieto áčkové šaty sú tak dokonalým stelesnením elegancie a preto sú ideálnou voľbou ak hľadáte šaty na svadbu. 

dámske šaty,damske saty,elegantné šaty, šaty na svadbu, spoločenské šaty na svadbu, spoločenské šaty krátke, dámske spoločenské šaty,  krátke spoločenské šaty

Ak toto nie je štýl ktorý preferujete pozrite si našu celú ponuku šiat, možno medzi nimi nájdete tie pravé pre seba.

Autor:Alila

Foto zdroj:tentation