Perlové náušnice -nadčasová elegancia tentoraz v modernom dizajne

Každá žena ktorá sa aspoň trochu zaujíma o módu určite vie že perly patria k nadčasovej klasike ktorá má v móde svoje pevné miesto a preto by perly v akejkoľvek podobe nemali chýbať v šperkovnici žiadnej ženy. Pre všetky milovníčky tejto jemnej krásy sme pripravili novú kolekciu perlových náušníc, v ktorej nájdete množstvo zaujímavých modelov. Dúfame, že Vás naše nové kúsky zaujmú a že si nejaké vyberiete aj pre seba.

Náušnice sú dostupné v menších prevedeniach zväčša ako malé napichovacie náušnice v elegantnom prevedení. Je to preto, že perlové náušnice sa vo väčších rozmeroch vyskytujú iba veľmi sporadicky. Malá veľkosť im ale rozhodne neuberá na kráse práve naopak. Sme toho názoru, že krása perly spočíva v niečom úplne inom a to v dokonalej schopnosti dodať akémukoľvek outfitu punc jedinečnosti a elegancie.

V ponuke nájdete náušnice v zlatom aj striebornom vyhotovení. Prevažnú časť ponuky perlových náušníc tvoria zlaté náušnice nakoľko výrobcovia perly kombinujú väčšinou so zlatou farbou kovu. Na svoje si tak prídu hlavne milovníčky zlatej bižutérie. Snažili sme sa vyhovieť aj tým ženám, ktoré obľúbujú striebornú bižutériu a rovnako sa im páčia šperky zdobené perlou. Preto sme do ponuky zaradili aj strieborné perlové náušnice, aj keď iba v obmedzenom množstve. 

Tu je malá ukážka toho čo nájdete v eshope.

button (13)

perlové náušnice,zlaté náušnice, náušnice

perlové náušnice, zlaté náušnice, náušnice

perlové náušnice, zlaté náušnice,náušnice

náušnice, perlové náušnice, zlaté náušnice

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.