Prvé modely PALM CUFFS už aj u nás!!!

Tie z vás ktoré sledujú módne trendy a zaujímajú sa o módne vychytávky už určite vedia o čom je reč. No a tým z vás ktoré slovne spojenie Palm cuffs počuli prvý krát radi vysvetlíme o čo ide. Palm cuffs sú originálne náramky na dlaň, ktoré zdobia chrbtovú časť dlane a často aj prsty. Sú špeciálne vyrobené a tvarované tak, aby na ruke dokonale sedeli a neobmedzovali vás v činosti. Zostanú na svojom mieste a nesklzávajú ani z ruky a ani smerom k zápästiu kde ich brzdí palec. 

Táto horúca novika prišla samozrejme z ameriky kde je veľmi populárna  medzi známimi osobnosťami, blogerkami ale už aj medzi bežnými ženami.

Palm cuff sú na trhu dostupné v rozličných farebných aj tvarových prevedeniach. Od úplne jednoduchých až po bohato zdobené vykladané kamienkami či perlami. My sme do ponuky zaradili prvé lastovičky. Vybrali sme elegantné modely v zlatom vyhotovení ktoré na ruke vytvárajú efektné ornamenty či kvety. Všetky modely sú zdobené kamienkami. 

Tu je ukážka toho čo nájde v eshope

button (13)

palm cuff, palm cuffs, náramky palm cuffs, náramok palm cuff,bižutéria palm cuffs, náramky bižutéria, bižutéria náramky palm cuff, palm cuffs, náramky palm cuffs, náramok palm cuff,bižutéria palm cuffs, náramky bižutéria, bižutéria náramkypalm cuff, palm cuffs, náramky palm cuffs, náramok palm cuff,bižutéria palm cuffs, náramky bižutéria, bižutéria náramky palm cuff, palm cuffs, náramky palm cuffs, náramok palm cuff,bižutéria palm cuffs, náramky bižutéria, bižutéria náramky

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.