Štýlové jarné bundy v ktorých vás počasie neprekvapí

Ťažké zimné bundy a kabáty už môžete pokojne nechať odpočívať v skrini. Jar je tu už v plnej sile a preto nastal ten správny čas kedy treba zmeniť garderóbu a povyťahovať odľahčenejšie a sviežejšie módne kúsky.

Ak patríte k tým ktoré potrebujú doplniť svoj šatník o jarnú bundu a ste práve v procese hľadania a vyberania vhodného modelu máme pre Vás dobrú správu. Pripravili sme pre Vás novú jarnú kolekciu a do ponuky sme pridali štýlové dámske jarné bundy v módnom asymetrickom strihu. Mysleli sme pri tom nie len na módnu stránku ale najmä na praktickosť a pohodlie nakoľko tieto jarné bundy sú mierne zateplené takže vám v nich ani počas chladnejších rán či daždivých aprílových dní nebude zima. Zadná časť týchto búnd je navyše predĺžená čo určite ocenia všetky ženy ktoré majú radi dlhšie strihy. Toto prevedenie je navyše absolútnym módnym hitom.  Keďže ide o jarné bundy výrobcovia stavili na svieže farebné prevedenia a farebné kombinácie ktoré zaujmú a po pochmúrnych zimných dňoch aj potešia oko.

Tu je malá ukážka aké jarné bundy pribudli do našej ponuky

button (13)

prechodná bunda, dámska prechodná bunda,dámska jesenná bunda, dámska jarná bunda,prechodná bunda modrá prechodná bunda, dámska prechodná bunda,dámska jesenná bunda, dámska jarná bunda,prechodná bunda žltá prechodná bunda, dámska prechodná bunda,dámska jesenná bunda, dámska jarná bunda,prechodná bunda čierna prechodná bunda, dámska prechodná bunda,dámska jesenná bunda, dámska jarná bunda,prechodná bunda ružová

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.