Ukáž že vieš čo je trendy svojím novým kardiganom s nášivkami

Nie je sveter ako sveter. Aj tu sa odrážajú módne trendy. Ak milujete pleteniny a pritom máte rada trendové veci určite Vás zaujmú nové kúsky v našej ponuke. Sú nimi módne kardigany zdobené ešte štýlovejšími nášivkami. Práve nášivky im dodávajú neopakovateľný šmrnc. O tomto kúsku Vám rozhodne nikto nepovie, že ste ho zobrali z babičkinej skrine. Práve naopak. Nášivky sú momentálne veľmi trendy. Čím je ich viac tým lepšie, veď keď štýl tak poriadny. Dominujú hlavne ženské motívy ako sladké pusinky, červené rúže, romantické kvetiny ale aj veľavravné nápisy. To všetko a ešte mnoho iného môže teraz dotvoriť Váš outfit. Tento štýl nie je iba pre mladé teenagerky ale nosia ho prakticky všetky vekové kategórie. Takže sa netreba báť a smelo do toho.

Okrem letných tričiek, blúzok či nohavíc sa nášivky preniesli aj do jesenných a zimných kolekcii. Tentoraz ich môžete nájsť na svetroch, mikinách a dokonca bundách. Ak Vám učarovali nášivky veríme že si vyberiete. Celú ponuku kardiganov s nášivkami nájdete samozrejme v eshope.

 dámsky sveter, dámsky pletený sveter, dámsky kardigan, kardigan, kardigan s nášivkami, šedý kardigan  dámsky sveter, dámsky pletený sveter, dámsky kardigan, kardigan, kardigan s nášivkami, čierny kardigan

cmk682 mod3  dámsky sveter, dámsky pletený sveter, dámsky kardigan, kardigan, kardigan s nášivkami, béžový  kardigan

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.