Zimné bundy, prvé lastovičky z novej kolekcie 2017

Vyberať zimnú bundu keď teplomer ukazuje teploty pod nulou, alebo keď začnú padať prvé snehové vločky je už trochu neskoro. Aj keď sa iba začína jeseň my už myslíme dopredu a preto sme do ponuky pripravili kolekciu zimných búnd 2017. Bundy budeme samozrejme postupne pridávať ale už aj teraz si máte z čoho vyberať.

V ponuke nájdete krátke aj dlhé zimné bundy. Bundy s kapucňou, so štýlovou kožušinou ale aj bez nej. Bundy v športovom duchu ale aj tie v elegantnom prevedení.

Čo sa týka farebnosti ani tento rok nemôžu chýbať bundy v tradičnej čiernej a modrej. Do popredia sa dostáva aj machová zelená a šedá v jej rozličných odtieňoch od popolavej až po sivočiernu. Červená patrí ku klasike zimných kolekcii ale v posledných rokoch sa obľúbenosti tešia najmä jej odtiene a to od bordovej až po pudrovú ružovú.

Tu je malá ochutnávka z našej novej kolekcie. Viac samozrejme nájdete v eshope

 

1224_2   dámska zimná bunda,zimná bunda dámska, bunda na zimu,dámska zimná bunda dlhá,dámska zimná bunda s kapucňou, dámska zimná bunda s kožušinou,dámska zimná bunda modrá         dámska zimná bunda,zimná bunda dámska, bunda na zimu,dámska zimná bunda krátka,dámska zimná bunda s kapucňou, dámska zimná bunda s kožušinou,dámska zimná bunda červená dámska zimná bunda,zimná bunda dámska, bunda na zimu,dámska zimná bunda krátka,dámska zimná bunda s kapucňou, dámska zimná bunda s kožušinou,dámska zimná bunda ružovádámska zimná bunda,zimná bunda dámska, bunda na zimu,dámska zimná bunda krátka,dámska zimná bunda s kapucňou, dámska zimná bunda s kožušinou,dámska zimná bunda čiernadámska zimná bunda,zimná bunda dámska, bunda na zimu,dámska zimná bunda krátka,dámska zimná bunda s kapucňou, dámska zimná bunda s kožušinou,dámska zimná bunda čierna

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.