Náušnice

Náušnice sú jednoznačne klasikou v oblasti bižutérie. Poznáme niekoľko typov náušníc, ktoré sa odlišujú podľa viacerých kritérii, ako napr. podľa prevedenia, spôsobu zapínania či príležitosti na akú sú ideálne. Takže paleta možností je naozaj bohatá. Ak ste doteraz náušnice delili iba na zlaté a strieborné u nás rýchlo zistíte, že to bol iba vrchol ľadovca.

V našej ponuke totiž nájdete nášnice v rozličných modeloch- visiace, napichovacie, kruhové aj perlové náušnice. Ak máte rada masívne šperky odporúčame Vám výrazné nášnice ideálne zdobené kamienkami či zirkónmi. Ak ste naopak skôr za minimalizmus a jednoduchý dizajn v takom prípade sú pre Vás ideálne malé napichovacie náušnice. Tieto náušnice majú niekoľko výhod okrem iného že sú ľahké, jednoducho kombinovateľné a hodia sa aj ženám ktoré nosia okuliare. K nadčasovej klasike v oblasti náušníc patria jednoznačne perlové náušnice, ktoré by nemali chýbať v šperkovnici žiadnej ženy. A pre tie ktoré chcú byť trendové odporúčame obojstranné náušnice dior, ktoré sú momentálne veľkým hitom.

Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť s výberom náušníc neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám poradíme, alebo pomôžeme s výberom. Viac o náušniciach, módnych trendoch a tipoch z tejto oblasti nájdete v článkoch na našom blogu

 

 
3
8 138

Stránka 1 z 2 - 34 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 34 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.