Náhrdelníky

Náhrdelníky sú momentálne najštýlovejším kúskom bižutérie, ktorý nesmie chýbať v šatníku žiadnej štýlovej ženy. Aby sme boli konkrétni absolútnym top trendom sú masívne náhrdelníky, ktoré dokážu oživiť a doladiť aj úplne jednoduchý outfit. Nosia sa na všetky príležitosti, ale hlavne na bežné nosenie rovnako k elegantnému aj k športovo ladenému oblečeniu.

V našej ponuke nájdete náhrdelníky v originálnom dizajne od jednoduchých až po výrazné modely. Prím hrajú kvety a kvetinové vzory, ale rovnako tak aj bohaté zdobenie kamienkami, perlami či zirkónmi. Je jedno akú farbu kovu preferujete v našej ponuke totiž nájdete zlaté aj strieborné náhrdelníky v boho štýle ale aj v minimalistickom modernom dizajne. V prípade, že preferujete skôr jednoduchú nadčasovú bižutériu dávame vám do pozornosti perlové náhrdelníky alebo zlaté či strieborné retiazky s nejakým originálnym príveskom. 

Ak máte na nás nejakú otázku alebo potrebujete poradiť neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám poradíme a pomôžeme s výberom. Viac móndnych inšpirácii, tipov a rád o bižutérii a náhrdelníkoch nájdete aj na našom blogu

Najpredávanejšie

Retiazka s príveskom večná láska
 
€18,90
Retiazka z príveskom večná láska
 
€18,90
Masívny zlatý náhrdelník classical crystal
 
€19,90
rainbow
Masívny náhrdelník rainbow crystal
Vypredané
Kód: 1264/MUL
 
€20,50
flower gigi4
 
€17,90
Retiazka s príveskom večná láska Kód: 4011
Retiazka z príveskom večná láska Kód: 4008
rainbow Kód: 1264/MUL
flower gigi4 Kód: 1261
chrobák2 Kód: 1228/CIE
Masívny náhrdelník fansy Kód: 414/BLE
little2 Kód: 256
little4 Kód: 243
morning6 Kód: 242
11 položiek celkom