Dámske vesty

Najpredávanejšie

utta cyk
€52 –13 %
Pôvodne: €52  (–13 %)
€45
utta tyr
€52 –13 %
Pôvodne: €52  (–13 %)
€45
utta hne2
€52 –13 %
Dámska kožušinová vesta s kapucňou Utta hnedá
Dodanie 5-7 prac. dní
Kód: 20408/S
Pôvodne: €52  (–13 %)
€45
utta sed2
€52 –13 %
Dámska kožušinová vesta s kapucňou Utta šedá
Dodanie 5-7 prac. dní
Kód: 20405/S
Pôvodne: €52  (–13 %)
€45
utta ruz
€52 –13 %
Dámska kožušinová vesta s kapucňou Utta ružová
Dodanie 5-7 prac. dní
Kód: 20402/S
Pôvodne: €52  (–13 %)
€45
Hore
Ďalšie produkty
98 položiek celkom

Nie je tak zima, aby ste si obliekli bundu, ale ani tak teplo, aby ste do ulíc vyrazili iba v tričku, či mikine? V takých dňoch je ideálne doplniť outfit o vestu. Najlepšie prešívanú s ľahkým zateplením. Poznáte to najdôležitejšie je držať kríže v teple a na ruky to na tú chvíľku vydržíte. Prešívané vesty vám budú v tomto prípade veľkým pomocníkom. Stačí ak tričko a mikinu doplníte o vestu a zima vám určite nehrozí. Vrstvenie je navyše veľmi trendy takže budete aj štýlová aj v pohodlí. Na prešívanej veste určite oceníte jej rozmanité využitie.

Dámske vesty a ich využitie

Na dámskej prešívanej veste určite oceníte jej rozmanité využitie. Môžete ju nosiť do mesta, do práce aj keď idete po deti do školy. Rovnako vám poslúži aj na turistike, či práci okolo domu. Moderné dámske vesty sú vyrábané z kvalitných materiálov, sú ľahké, vzdušné, s množstvom praktických vreciek.

Na trhu sú dostupné dámske vesty s kapucňou ako aj modely bez kapucne. Výrobcovia myslia aj na praktickosť preto nie je ničím výnimočným keď sa dá kapucňa odopnúť, stiahnúť prípadne inak prispôsobiť. 

Strihy a dizajnové prevedenia sú pri dámskych vestách tiež pomerne bohaté. V ponuke nájdete dámske vesty rôznych dĺžok, krátke, dlhé aj asymetricky strihané.  Farebnosť je pri dámskych vestách taktiež bohatá. V ponuke nájdete prakticky všetko od neutrálnych farieb, až po extravagantné prevedenia. Ak siahnete po obojstrannej veste získate väčšiu variabilitu v kombinovaní a teda aj v samotnom využití.

Osobitou kategóriuou pri dámskych vestách sú kožušinové vesty. Tie slúžia primárne ako dizajnový, či štýlový prvok outfitu, kedy do outfitu chcete dodať jedinečný prvok. Sú však aj teplé a rovnako tak dodajú tepelný komfort.