Sety

Sety či súpravy bižutérie v sebe spájajú niekoľko častí bižutérie ktoré vzájomne pekne ľadia a vytvárajú harmonický celok. Ak máte problém s ladením jednotlivých kúskov, alebo jednoducho sú chvíle kedy oceníte bižutériu v jednotnom dizajne sú pre Vás sety bižutérie ideálnou voľbou.

V našej ponuke nájdete súpravy bižutérie na bežné nosenie ale aj elegantné modely v zlatej či striebornej farbe vykladané zirkónmi vhodné skôr na spoločenské príležitosti. Nájdete u nás jednoduché, ale aj rozsiahle sady bižutérie, ktoré obsahujú niekoľko prvkov. Jednoduché väčšinou tvoria náušnice a náhrdelník, alebo náušnice a náramok v rovnakom prevedení. Rozsiahle sady tvorí hneď niekoľko kúskov bižutérie ako napr. náhrdelník, náramok, náušnice a prsteň. Jednotlivé prvky môžete nosiť všetky naraz to sa však hodí skôr na spoločenské príležitosti, na bežné nosenie odporúčame ak si vyberiete iba niektoré z ponúkaných možností napr. náhrdelník a prsteň.

Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť s výberom bižutérie neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám poradíme, alebo pomôžeme s výberom. Viac o bižutérii, módnych trendoch a typoch z tejto oblasti nájdete v článkoch na našom blogu

 

 

Tovar v tejto kategórii je momentálne vypredaný. Pracujeme na doplnení tovaru, ktorý bude čoskoro dostupný.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.