O nás

Ako sa to všetko začalo

Na začiaku bol jeden veľký sen, ktorý aj napriek mnohým problémom, odhováraniu a neprajnosti  pomaly, ale isto začína naberať reálne kontúry. Dnes po niekoľkých rokoch fungovania máme konečne podobu o ktorej sme predtým iba snívali, ale ako sa hovorí kto si počká ten sa dočká a my sme sa dočkali. Z čoho máme veľkú radosť.

Vždy som túžila vlastniť obchod, ktorý by bol takým malým ženským rajom. Viete čo tým myslím, malý butik, do ktorého by ženy radi chodili pretože by v ňom našli všetko čo nás ženy zaujíma a povedzme si úprimne čo nám robí tak trochu radosť. Potom prišiel boom internetu a internetové obchody začali rásť ako huby po daždi a tento svet ma začal tak trochu lákať. Obchod bol stále iba v plánoch a tak vytvoriť online obchod sa mi zdalo ako jedno z najlepších riešení. Začala som sa touto myšlienkou vážne zaoberať. Veď internet ponúka skvelé možnosti tak prečo ich nevyužiť.

Na slovenskom internete bolo a nech mi všetci zainteresovaný odpustia myslím že ešte stále aj je, veľmi málo kvalitných obchodov pre ženy, ktoré by ponúkali neopozeraný tovar, dostatočne kvalitný a cenovo prijateľný a tak som sa do toho pustila. Dnes s odstupom niekoľkých rokov existencie priznávam, že aj napriek tomu že som sa snažila získať pred spustením prvého eshopu dostatok informácii, o celom fungovaní som nemala úplné informácie na základe čoho sa nám nevyhlo množstvo chýb a problémov. Ale poučili sme sa z nich a aj keď si obchod prešiel viacerými zmenami vždy nás to posilnilo  a posunulo vpred. Až sme sa dostali do dnešnej podoby a veríme že sme sa už toho naučili dostatočne veľa na to, aby sme naše služby posunuli na takú úroveň s ktorou sme spokojní my ale najmä vy naši zákazníci, lebo to je pre nás to najdôležitejšie.

Čo je tentation?

Často sa nás mnohí pýtajú čo znamená názov Tentation a prečo sme nezvolili iný názov nášho webu, pre slovákov možno ľahšie zapamätateľný. Dovoľte, aby sme Vám to tak trochu vysvetlili. Dlho sme premýšlali nad názvom obchodu veď ide o značku ktorá nás reprezentuje. Chceli sme aby to znelo zaujímavo a aby to aj malo nejaký význam, či súvis o tovarom a celkovou myšlienkou webu. Nazvať obchod skratkou mena v kombinácii s fashion, alebo style sa nám zdalo príliš jednoduché a tak trochu aj prvoplánové.

Pri vymýšľaní názvu ma raz napadla myšlienka, že chcem obchod, ktorý bude plný tovaru, ktorý ľudí zvádza, pokúša, aby si niečo vybrali. Vyhľadala som si viaceré varianty slova pokušenie a bolo rozhodnuté. Tentation čo je francúzska verzia tohto slova, bude ten pravý názov webu. Od zvolenia názvu sa potom odvíjali aj iné veci ako napr. logo obchodu, ktoré sa so značkou Tentation spája.  Vybrali sme jablko ako najznámejší symbol pokušenia, ktoré sme trochu inovovali do modernej hranatej podoby.

Čo ponúkame

Ponuka tovaru je zameraná prevažne pre ženy ale ak si u nás nájde tiečo pre svoju priateľku, manželku, mamu, sestru, kolegyňu či známu aj nejaký muž budeme len a len radi.

Budeme radi ak naša ponuka zaujme všetky ženy, ktoré majú radi módu, sledujú módne trendy, radi nakupujú z pohodlia domova, ale hlavne ktoré sa radi páčia a to verím že chce každá žena, páčiť sa nie len sama sebe ale najmä ľudom vo svojom okolí. Máme snahu spojiť viaceré skladačky ženského sveta pod jednu značku a prinášať na trh kvalitný tovar pre ženy, ktorý spĺňa viaceré atribúty. Má trendový dizajn, je pohodlný na nosenie, z kvalitných materiálov a jeho nákup neurobí prievan vo Vašej peňaženke. Tohto sa snažíme držať pri výbere tovaru ako aj pri tvorbe cien.

V ponuke máme tovar ktorý je skladom, ale aj tovar, ktorý je na objednávku. Ten  pre Vás objednáme od našich externých dodávateľov. Ponuka sa každým dňom rozširuje o nové a nové kúsky. Máme totiž množstvo skvelých dodávateľov, ktorých tovar Vám chceme sprostredkovať. Momentálne je v ponuke dámske oblečenie na rôzne príležitosti, elegantné aj voľnočasové od kabátov, cez blúzky, topy, mikiny, svetre až po šaty a mnoho iného. Druhou veľkou kategóriou tovaru je bižutéria tu nájdete náhrdelníky, ktoré zažívajú veľký módny boom, náušnice od výrazných až po úplne minimalistické, ďalej náramky a  v neposlednom rade aj sady bižutérie. Snažíme sa vyberať bižutériu v zlatej a striebornej farbe ale hlavne bez obsahu niklu, aby si mohli urobiť radosť aj tie z Vás ktoré trpia alergiou na nikel či iné kovy.

Všetok tovar ktorý nájdete na našej stránke vieme pre Vás zabezpečiť. Vašou úlohou je si len vybrať, čo sa Vám zapáči. Urobiť klasický nákup ako v bežnom eshope, odoslať objednávku a o všetko ostatné od objednania tovaru až po jeho doručenie priamo k prahu Vášho domu sa postaráme my.

V pohode si vypite kávičku popri tom si vyberte u nás skvelé kúsky a už iba počkajte kým dorazia až k Vám.

Zaujíma Vás aj názor iných?

Prečítajte si recenzie našich zákazníkov https://www.modrykonik-pro.sk/tentation

Ak ste u nás už nakupovali pridajte aj vy svoju skúsenosť. Pomôžete tak druhým v rozhodovaní a nám v snahe zlepšovať naše služby a napredovať.

 

Benefity nákupu na tentation.sk

Snažíme sa o seriózne etické podnikanie. Našou snahou je Vaša spokojnosť a robíme pre to maximum. 

Všetky benefity, ktoré ponúkame sme pre Vás zhrnuli v časti prečo nakupovať u nás.

 

Keďže názov nášho webu znamená pokušenie, veríme že si u nás nájdete to svoje pokušenie, ktoré Vás zláka.

 

Príjemné nakupovanie a pohodu pri hľadaní toho svojho pokušenia

Vám  želá

                           celý tím Tentation.sk