O nás

Ako začal náš príbeh

Volám sa Alena a som majiteľkou eshopu Tentation.sk Na začiatku bol jeden veľký sen. Mala som po skončení vysokej školy a rozmýšľala som nad tým, kam svoj život nasmerovať. V tom období bolo nakupovanie cez internet ešte iba v počiatkoch, no ja som v tom už vtedy videla veľký potenciál. Čas pomaly plynul a vo mne sa myšlienka eshopu s dámskym oblečením stále viac a viac zakorenila. Až prišiel ten moment, keď som si povedala, že do toho idem a vytvorím eshop, ktorý bude malým módnym rajom pre všetky ženy.

Ja sama milujem módu a často nakupujem, ale nie vždy som našla v obchodoch to, čo by som chcela, alebo to, čo som našla v módnych časopisoch. Takže som iba spojila príjemné s užitočným. Vedela som, že chcem eshop, v ktorom by si žena našla niečo pre seba, s čím si môže urobiť radosť, aj keď má zrovna deň pod psa.  Ale rovnako bolo mojou snahou, aby eshop nebol iba pre ženy, aby bol aj pre mužov ktorý radi robia svojim partnerkám radosť. No prosto pre každého, kto potrebuje riešiť dámsku módu a obliekanie či už som to JA, TY, ON, ONA alebo ONI. Spojením myšlienky módneho raja pre všetkých vznikol názov TenTaTiOn. Znamená to pokušenie v takom krásnom jazyku ako je francúzština. A to je presne to, o čo nám v Tentation ide. Prinášať do vášho života malé módne pokušenia, ktoré vám budú robiť radosť.

Obchod nie len pre ženy

ten

Mohlo by sa zdať, že dámska móda to je čisto doména žien. Ale nie je to celkom tak. V živote žien existujú predsa muži, ktorí radi nakupujú, robia tým svojim partnerkám, manželkám, milenkám, "len kamarátkam" či maminkám radosť.

Presne týchto mužov reprezentuje v našom názve to začiatočné TEN. Ten muž, ktorý vníma, čo sa žene páči, čo sa jej hodí, čo by chcela, alebo čo by potrebovala.

TEN čo vie poradiť, vybrať, urobiť radosť. Takých mužov v našom eshope radi vidíme a verte, že je ich dosť. Vidíme to najmä v čase Vianoc, alebo sviatkov, kedy muži chcú kúpiť niečo pekné pre významné ženy ich života. 

 

 

Pre každú ženu


ikony-(500-x-300-px)_optimizedMy v Tentation už od začiatku nášho fungovania veríme, že móda nemá hranice a je len na vás milé dámy, ako sa s ňou pohráte. Každá žena môže byť krásna len musí poznať svoje telo a nehanbiť sa za svoje krivky.

Prinášame dámske oblečenie pre každú ženu bez rozdielu veku a veľkosti. Nájdete u nás oblečenie od XS až po 7XXL v prípade zimných búnd.

Takže veríme, že si u nás nájde oblečenie každá žena. TÁ chudá aj, so ženskými krivkami, TÁ ktorá má rada jednoduchosť aj TÁ, ktorá rada kombinuje vzory a farby. TÁ, ktorá sa nebojí experimentovať aj TÁ ktorá siahne po overenej klasike.

Sme tu pre vás milé dámy a sme radi ak vám môžeme ponúknuť niečo pekné, čo vás zaujme.

 

Človek na druhej strane

ty

 Aj TY kto práve čítaš tieto riadky si presne tým človekom pre koho sme pripravili tento eshop. TY, ktorý rád nakupuješ, TY kto máš rád módne trendy, TY kto si z akéhokoľvek dôvodu hľadal dámske oblečenie a teraz si tu.

Veríme, že sme ti ulahodili a vybrali oblečenie podľa tvojho vkusu.

Ak nie a hľadáš niečo, čo sa zatiaľ u nás nenachádza určite nám napíš.

Ak to bude v našich silách pomôžeme ti s výberom a zabezpečíme pre teba presne to čo hľadáš.

 

 

Pre všetkých

ikony-(500-x-300-px)-(1)_optimized

A kto je pre nás ten ON z našej pojmovej skladačky. Každý kto sa dostane na naše stránky.

Či už je to žena, alebo muž. Každý kto možno aj jedným očkom cez plece svojej partnerky, či kamarátky zazrie náš eshop a niečo ho v ňom upúta, alebo zaujme.

Tentation je pre všetkých bez rozdielu lebo dámska móda nemá hranice a nikdy neviete čím vás upúta a pritiahne k sebe.

Príjemné nakupovanie a pohodu pri hľadaní toho svojho pokušenia

Vám  želá

                            Tentation.sk