O nás

 

Tentation... pokušenie, ktoré ťa zláka

Módny fashion shop, ktorý ťa chce lákať svojim tovarom, službami a prístupom. Vyber si niečo pekné a urob si radosť. Ponúkame štýlové kúsky pre moderné baby, ale ak si u nás nájde niečo pre svoju priateľku, manželku, mamu, sestru, kolegyňu či známu aj nejaký muž budeme len a len radi.

Ponuku ladíme pre všetky ženy, ktoré majú radi módu, sledujú módne trendy, radi nakupujú z pohodlia domova, ale hlavne, ktoré sa radi páčia a to veríme, že chce každá žena, páčiť sa nie len sama sebe ale najmä ľudom vo svojom okolí. Máme snahu spojiť viaceré skladačky ženského sveta pod jednu značku a prinášať na trh kvalitný tovar pre ženy, ktorý spĺňa viaceré atribúty. Má trendový dizajn, je pohodlný na nosenie, z kvalitných materiálov a jeho nákup neurobí prievan vo Vašej peňaženke. Tohto sa snažíme držať pri výbere tovaru ako aj pri tvorbe cien.

V ponuke máme tovar ktorý je skladom, ale aj tovar, ktorý je na objednávku. Ten pre Vás objednáme od našich externých dodávateľov. Ponuka sa každým dňom rozširuje o nové a nové kúsky. Máme totiž množstvo skvelých dodávateľov, ktorých tovar Vám chceme sprostredkovať. Momentálne je v ponuke dámske oblečenie na rôzne príležitosti, elegantné aj voľnočasové od kabátov, cez blúzky, topy, mikiny, svetre až po šaty a mnoho iného. Druhu  kategóriou tovaru je bižutéria. Tu nájdete náhrdelníky, ktoré zažívajú veľký módny boom, náušnice od výrazných až po úplne minimalistické, ďalej náramky a  v neposlednom rade aj sady bižutérie. Snažíme sa vyberať bižutériu v zlatej aj v striebornej farbe, ale hlavne bez obsahu niklu, aby si mohli urobiť radosť aj tie z Vás, ktoré trpia alergiou na nikel či iné kovy.

Všetok tovar ktorý nájdete na našej stránke vieme pre Vás zabezpečiť. Vašou úlohou je si len vybrať, čo sa Vám zapáči. Urobiť klasický nákup ako v bežnom eshope, odoslať objednávku a o všetko ostatné od objednania tovaru až po jeho doručenie priamo k prahu Vášho domu sa postaráme my.

V pohode si vypite kávičku popri tom si vyberte u nás skvelé kúsky a už iba počkajte kým dorazia až k Vám.

 

Príjemné nakupovanie a pohodu pri hľadaní toho svojho pokušenia

Vám  želá

                            Tentation.sk