Štýlový dámsky krátky oversize trenčkot Butan
Hľadáte do svojho šatníka niečo skutočne výnimočné, čo okamžite upúta pozornosť? Náš dámsky trenčkot Butan v modernom oversize strihu je netradičným a mimoriadne štýlovým kúskom, ktorý redefinuje klasickú eleganciu. Tento krátky trenčkot s dĺžkou do pása vsádza na nadčasové detaily v podobe dvojradového zapínania a dvoch praktických bočných vreciek. Najväčším prekvapením sú však jeho krátke rukávy a ľahký, vzdušný materiál s kvalitnou podšívkou. Vďaka tomuto jedinečnému dizajnu získate originálny kúsok, ktorý do vášho každodenného obliekania vnesie svieži závan svetových módnych trendov.
Tento oversize trenčkot je dokonalým majstrom v módnom vrstvení počas celého roka. V chladnejšom prechodnom období ho môžete rafinovane vrstviť na priliehavý rolák, pletený sveter alebo tričko s dlhým rukávom, čím vytvoríte sofistikovaný a textúrou bohatý outfit. Naopak, počas teplých letných dní a večerov poslúži ako luxusný a štýlový prehoz namiesto klasického saka či džínsovej bundy – stačí si pod neho vziať len jednoduchý top alebo body. Či už ho skombinujete s elegantnými nohavicami a lodičkami do práce, alebo s džínsami a teniskami na kávu do mesta, trenčkot Butan premení aj ten najjednoduchší základ na outfit z módneho časopisu.
Výhody krátkeho kabátu Butan:
-
Celoročné využitie: Vďaka jedinečnému strihu s krátkym rukávom ho využijete ako dizajnovú vrstvu v zime aj ako ľahký prehoz v lete.
-
Prémiové vypracovanie: Kvalitná podšívka zabezpečuje, že trenčkot si drží svoj luxusný oversize tvar a perfektne sedí na postave.
Materiálové zloženie: 100% polyester
Rozmery
| Veľkosť | uni |
| Dĺžka | 65 cm |
| Obvod prsia | 180 cm |
| Obvod pás | 164 cm |
| Dĺžka rukáv | 48 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | DÁMSKE OBLEČENIE |
|---|---|
| Farba: | čierna |
| Veľkosť: | Uni |
| Materiálové zloženie: | 100% polyester |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
_(2).png)