Puzdrová sukňa

Puzdrová sukňa to je jednoducho klasika dámskeho šatníka. v ňom svoje jedinečné a neopakovateľné miesto. Keď sa povie puzdrová sukňa určite si nejedna z vás predstaví elegantnú ženu v kancelárii či na úrade oblečenú v puzdrovej sukni s blúzkou. Áno je to presne tak puzdrová sukňa je už od nepamäti súčasťou biznis oblečenia, ale svoje miesto si postupne buduje aj v casual štýle.

Puzdrová sukňa krásne obopína ženskú postavu a zdôrazní vaše krivky. Má ten dar, že vám pomôže vzbudiť rešpekt a eleganciu bez veľkej námahy. Puzdrové sukne sú dostupné v rozličných dĺžkach od mini až po midi. Dobre padnúca puzdrová sukňa v dĺžke okolo kolien pristane prakticky skoro každej žene. 

Puzdrovú sukňu môžete nosiť počas celého roka. Na jar ju môžete kombinovať s krátkou koženou bundičkou alebo sakom, v lete s ľahkou šifónovou blúzkou a na jeseň a v zime ju navrstvite štýlovým kabátom a doplňte elegantnými čižmičkami. 

Čo sa materiálov týka máte si z čoho vyberať. Najlepšie je ak je puzdrová sukňa z pevnejšieho materiálu s minimálnou krčivosťou siahnúť preto môžete po polyestery, tvíde, ale aj po denime či menčestri.