Novinky, Strana 4

Veľké náhrdelníky sú stále IN toto sú jesenné trendy

Zamilovali ste si masívne náhrdelníky, ktoré si každý hneď na prvý pohľad všimne aj keby nechcel. Jemné šperky nie sú nič pre vás, ale zato veľký náhrdelník to je to pravé čo vás vždy dostane. Tak máme pre vás dobrú správu. Výrazné, masívne, no prosto veľké náhrdelníky sú stále moderné, takže si aj túto jeseň a zimu môžete dopriať nové kúsky a hrdo ich nosiť. Rozhodne sa nemusíte obávať, že by ste neboli trendy práve naopak, veľké náhrdelníky majú zelenú.

Dominantným kovom je aj túto sezónu zlatá. Preto aj veľké náhrdelníky nájdeme prevažne v tejto farbe. Príliš pestré farby kameňov, ktoré boli moderné v lete ustupujú do úzadia a do popredia sa dostávajú tlmené farby v odtieňoch zeme a jesenného lístia, ktoré v kombinácii so zlatou farbou kovu pekne harmonizujú. Moderné sú aj čisto zlaté náhrdelníky bez kamienkov, ktoré však zaujmú svojim originálnym dizajnom.

Tu je malá ukážka toho čo nájdete v eshope. Tak čo vybrali ste si? Poponáhľajte sa, najlepšie kúsky sa rýchlo míňajú, aby ste neprišli skrátka :)pol_pm_Naszyjnik-classical-crystal-18312_2

pol_pm_KOLIA-AMAZIND-DIAMONDS-17278_2 (1)

medov4

pol_pm_KOLIA-BALLS-COLLAR-GOLD-17840_2

pol_pm_Naszyjnik-autumn-gold-II-18653_1

pol_pm_Naszyjnik-little-crystals-18643_1

Stránka 4 z 4 - 16 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.