Novinky, Strana 3

Áčkové sukne v mini prevedení

Áčková sukňa aj naďalej suverénne vedie rebríček obľúbenosti medzi sukňami. Čo sa dĺžky sukne týka najviac trendy je jednoznačne dĺžka okolo kolien, alebo takzvaná midi dĺžka siahajúca až takmer do polovice lýtok. Tento módny trend tu máme už nejaký ten čas a nič nenasvädčuje tomu, že by sa na tom malo niečo zmeniť. 

Módne trendy sú síce fajn ale povedznme si úprimne nie vždy je nutné ich striktné dodržiavanie. Dĺžka sa dá predsa upraviť a prispôsobiť tak, aby si trendové áčkové sukne mohli dopriať aj tie ženy, ktorým dĺžka okolo kolien spôsobuje takpovediac hlavy bôl. 

Preto ak aj vy patríte k tým ženám, ktoré najradšej nosia kratšie sukne alebo dokonca minisukne a máte takpovediac zálusk na nejakú v áčkovom strihu určite zbystrite pozornosť. Máme pre vás v ponuke množstvo nových kratších strihov áčkových sukní. Nájdete u nás klasické áčkové sukne, kruhové sukne aj áčkové sukne s miernym rozšírením do Á. A tie ktoré obľubujú večne modernú čipku si tiež prídu na svoje. Všetky sukne sú tak ako je už u nás zvykom v rozličných farebných vyhotoveniach a v plnej rozmerovke od 34 až po 44. Veríme že si nájdete nejakú ktorú si zamilujete.

Tu je malá ochutnávka z našej ponuky

button (13)

áčková sukňa, áčkové sukne, sukňa v áčkovom strihu, sukne v áčkovom strihu, dámska áčková sukňa,sukňa do á, kruhová sukňa, minisukňa,áčková minisukňa áčková sukňa, áčkové sukne, sukňa v áčkovom strihu, sukne v áčkovom strihu, dámska áčková sukňa,sukňa do á, kruhová sukňa, minisukňa,áčková minisukňa

áčková sukňa červená,áčková sukňa, áčkové sukne, sukňa v áčkovom strihu, sukne v áčkovom strihu, dámska áčková sukňa,sukňa do á, kruhová sukňa, minisukňa,áčková minisukňaáčková sukňa ružová,áčková sukňa, áčkové sukne, sukňa v áčkovom strihu, sukne v áčkovom strihu, dámska áčková sukňa,sukňa do á, kruhová sukňa, minisukňa,áčková minisukňa

áčková sukňa, áčkové sukne, sukňa v áčkovom strihu, sukne v áčkovom strihu, dámska áčková sukňa,sukňa do á, kruhová sukňa, minisukňa,áčková minisukňa, áčková sukňa žltá áčková sukňa, áčkové sukne, sukňa v áčkovom strihu, sukne v áčkovom strihu, dámska áčková sukňa,sukňa do á, kruhová sukňa, minisukňa,áčková minisukňa,áčková sukňa béžová

Perlové náušnice -nadčasová elegancia tentoraz v modernom dizajne

Každá žena ktorá sa aspoň trochu zaujíma o módu určite vie že perly patria k nadčasovej klasike ktorá má v móde svoje pevné miesto a preto by perly v akejkoľvek podobe nemali chýbať v šperkovnici žiadnej ženy. Pre všetky milovníčky tejto jemnej krásy sme pripravili novú kolekciu perlových náušníc, v ktorej nájdete množstvo zaujímavých modelov. Dúfame, že Vás naše nové kúsky zaujmú a že si nejaké vyberiete aj pre seba.

Náušnice sú dostupné v menších prevedeniach zväčša ako malé napichovacie náušnice v elegantnom prevedení. Je to preto, že perlové náušnice sa vo väčších rozmeroch vyskytujú iba veľmi sporadicky. Malá veľkosť im ale rozhodne neuberá na kráse práve naopak. Sme toho názoru, že krása perly spočíva v niečom úplne inom a to v dokonalej schopnosti dodať akémukoľvek outfitu punc jedinečnosti a elegancie.

V ponuke nájdete náušnice v zlatom aj striebornom vyhotovení. Prevažnú časť ponuky perlových náušníc tvoria zlaté náušnice nakoľko výrobcovia perly kombinujú väčšinou so zlatou farbou kovu. Na svoje si tak prídu hlavne milovníčky zlatej bižutérie. Snažili sme sa vyhovieť aj tým ženám, ktoré obľúbujú striebornú bižutériu a rovnako sa im páčia šperky zdobené perlou. Preto sme do ponuky zaradili aj strieborné perlové náušnice, aj keď iba v obmedzenom množstve. 

Tu je malá ukážka toho čo nájdete v eshope.

button (13)

perlové náušnice,zlaté náušnice, náušnice

perlové náušnice, zlaté náušnice, náušnice

perlové náušnice, zlaté náušnice,náušnice

náušnice, perlové náušnice, zlaté náušnice

 

 

Sady bižutérie s nádychom luxusu

Predstavme si situáciu, ktorú poznajú všetky ženy a ktorú nejedna z času na čas rieši. Chystáte sa na nejakú významnú spoločenskú udalosť na ktorej Vám záleži môžete ísť napr. na ples, na svadbu, na oslavu a pod. Pochopiteľne chcete vyzerať čo najlepšie, ak už nie takpovediac dokonale. V takých situáciách všetky ženy bez rozdielu, či už si to priznajú alebo nie, rozmýšľajú nad tým čo na seba. Riešia všetko od oblečenia, cez doplnky, šperky až po make up a vlasy. Všetko sa starostlivo vyberá a ladí tak aby sa výsledok čo najviac priblížil vysnenému ideálu. Môže isť o veľmi ťažkú úlohu zvlášť keď príde na výber šperkov. A tu sme sa dostali ku koreňu veci.

Vybrať jednotlivé kúsky tak, aby bižutéria spolu ladila a pôsobila harmonicky, môže byť naozaj problém. Treba vyberať s citom, lebo inak môže výsledok dopadnúť neslávne. Ale dá sa to urobiť aj celkom jednoducho, efektívne a navyše rýchlo. Stačí siahnuť po súprave bižutérie, ktorá má jednotlivé kúsky vyrobené v jednotnom dizajne. V takom prípade máte istotu, že náušnice, prsteň prípadne náhrdelník či iná časť súpravy budú spolu určite ladiť.

Teraz si môžete takéto sady vybrať aj u nás v eshope. Do ponuky sme pridali sady bižutérie v zlatej farbe, ktoré tvoria väčšinou štyri časti a to náhrdelník, náušnice, náramok a prsteň. Všetky sady sú vykladané drobnými zirkónmi čo im dodáva na luxuse a elegancii. Nájdete medzi nimi masívnu bižutériu vhodnú na slávnostné príležitosti ale rovnako si medzi nimi vyberiete aj súpravy v jenoduchšom dizajne, ktoré bez problémov využijete napr. do práce alebo na bežné nosenie.

Ale dosť bolo rečí tu je malá ukážka toho čo na vás čaká v eshope. 

button (13)

súprava bižutérie, sada bižutérie,set bižutérie,súpravy bižutérie,sady bižutérie,sety bižutérie,luxusná bižutérie, zlatá bižutériazlatá bižutéria,súprava bižutérie,súpravy bižutérie,sady bižutérie,sady bižutérie,sety bižutérie,bižutérne sety,zlatá bižutéria,súprava bižutérie,súpravy bižutérie,sady bižutérie,sady bižutérie,sety bižutérie,bižutérne sety,zlatá bižutéria,súprava bižutérie,súpravy bižutérie,sady bižutérie,sady bižutérie,sety bižutérie,bižutérne sety,

Áčková sukňa na výber v 19 farbách

Aj vám učarovali áčkové sukne? Rozmýšľate nad tým, že by ste si nejakú zaobstarali do svojho šatníka? Najlepšie nejakú vo výraznej farbe, ktorá zaujme a oživí outfit. Tak to ste na správnom mieste.

Áčková sukňa má niekoľko výhod. Je nielen pekná a trendy ale aj praktická a pohodlná čo je jej veľkým plusom. Na páse krásne sedí potom voľne splýva a vytvára sexi ženskú postavu. Áčkový strih milujú ženy s dokonalými krivkami, ale oveľa viac tie s plnšími tvarmi pretože práve áčková sukňa ich dokáže šikovne zamaskovať.

Áčková sukňa v dĺžke po kolená je sukňa, ktorou rozhodne nič nepokazíte práve naopak. Tento strih sukne je momentálne veľmi populárny, preto sme aj my pridali do ponuky áčkové sukne. Na výber máte až devätnásť farebných variant. V ponuke nájdete klasické farby ako čierna, béžová, tmavomodrá, červená ale aj tie menej tradičné ako tyrkysová, fialová, žltá či oranžová. Výber je naozaj bohatý, preto veríme že si každá z vás nájde ideálnu farbu pre seba.

Tu je malá ukážka farieb, ktoré nájdete v ponuke.

button (13)

     áčková sukňa, áčkové sukne, sukňa v áčkovom strihu, áčkový strih sukne, kruhová sukňa,áčková sukňa po kolená, áčkové midi sukňa, áčková sukňa červená áčková sukňa, áčkové sukne, sukňa v áčkovom strihu, áčkový strih sukne, kruhová sukňa,áčková sukňa po kolená, áčková midi sukňa, ružová áčková sukňa

áčková sukňa, áčkové sukne, sukňa v áčkovom strihu, áčkový strih sukne, kruhová sukňa,áčková sukňa po kolená, áčková midi sukňa, fialová áčková sukňa áčková sukňa, áčkové sukne, sukňa v áčkovom strihu, áčkový strih sukne, kruhová sukňa,áčková sukňa po kolená, áčková midi sukňa, modrá áčková sukňa

áčková sukňa, áčkové sukne, sukňa v áčkovom strihu, áčkový strih sukne, kruhová sukňa,áčková sukňa po kolená, áčková midi sukňa, zelená áčková sukňaáčková sukňa, áčkové sukne, sukňa v áčkovom strihu, áčkový strih sukne, kruhová sukňa,áčková sukňa po kolená, áčková midi sukňa, zelená áčková sukňa

 

Klasické aj netradičné obojstranné náušnice Dior

Obojstranné náušnice Dior vytvorené zo spojenia dvoch perál do jedného kompaktného celku, učarovali mnohým ženám.až natoľko, že si tieto náušnice v štýle módneho domu Dior vydobili prívlastok najtrendovejšie náušnice roka 2015 a to nie len u nás ale po celom svete, kde doslova valcujú ponuku bižutérie v oblasti náušníc. Takmer každá žena, ktorá aspoň trochu sleduje módu a módne trendy túži po týchto náušniciach. Ak aj vy patríte k tým ktorým sa tieto náušnice páčia, alebo ak už nejaké vlastníte a hľadáte nejaké nové kúsky do svojej zbierky určite vás budú zaujímať novinky v našej ponuke.

Ponuku sme rozšírili o už spomínané náušnice Dior v klasickom ale aj netradičnom prevedení. Vyberať môžete náušnice v rozličných farbách a v rôznych štruktúrach. Dostupné sú aj menej tradičné tvary ako kocky, kvietky a pod.

Tu je malá ochutnávka z našich noviniek, samozrejme oveľa viac nájdete v eshope.

button (13)

obojstranné náušnice, náušnice dior, náušnice v štýle dior, dior náušnice,perlové náušniceobojstranné náušnice, náušnice dior, náušnice v štýle dior, dior náušnice,perlové náušnice

obojstranné náušnice, náušnice dior, náušnice v štýle dior, dior náušnice,perlové náušniceobojstranné náušnice, náušnice dior, náušnice v štýle dior, dior náušnice,perlové náušniceobojstranné náušnice, náušnice dior, náušnice v štýle dior, dior náušnice,perlové náušniceobojstranné náušnice, náušnice dior, náušnice v štýle dior, dior náušnice,perlové náušnice

 

 

Stránka 3 z 4 - 16 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.