Prešívané vesty

Stránka 1 z 3 - 44 položiek celkom
diena bez Kód: 19870/XL
diena cierna1 Kód: 19873/XL
diena modra Kód: 19867/XL
ozzie bez Kód: 19879/XL
ozzie cier Kód: 19876/XL
benita cier Kód: 19897/XL
benita fia Kód: 19891/XL
benita hne Kód: 19894/XL
benita Kód: 19885/XL
benita zel Kód: 19888/XL
poleta cie Kód: 19906/XL
poleta kaki Kód: 19909/XL
poleta mod Kód: 19903/XL
poleta ruz Kód: 19900/XL
Dámska obojstranná vesta s kapucňou B8137 čierno-kaki Kód: 16853/UNI
Hore
Ďalšie produkty

Prešívaná vesta je variovateľná, praktická a ľahko sa kombinuje. Vďaka zatepleniu prináša extra vrstvu tepla do outfitu, čo oceníte v sychravých dňoch. 

Veľmi moderné sú crop prešivané vesty siahajúce po prsia či len tesne nad pás. Tieto vesty dodajú outfitu na zaujímavosti. Praktickejšie sú krátke vesty s dĺžkou okolo pása. Tiety prešívané vesty vám bez problémov zakryjú dolnú časť chrbta a driek takže vám nehrozí prechladnutie. Ak obľubujete dlhšie strihy budú pre vás vhodné dlhé vesty. Asymetrická prešívaná vesta s kratšou prednou časťou dokáže oživiť outfit a priniesť zaujímavý detail.

Pri prešívaných vestách nesmieme zabudnúť na jeden dôležitý detail a tým je kapucňa. Prešívaná vesta s kapucňou vás ochráni vo veterných dňoch. Odporúčame vesty s odnímateľnou kapucňou. Takáto vesta je využiteľná do viacerých outfitov. 

Prešívané vesty sú ideálne na vrstvenie outfitu. Môžete ich nosiť do práce, na nákupy, na voľný čas aj na turistiku. Na bežné nosenie ju môžete kombinovať prakticky s čímkoľvek. Do ležérneho štýlu sa hodí mikina, tričko a nohavice, alebo tepláky. Vhodná je aj tepláková súprava, alebo pletený komplet. Do elegantnejšieho štýlu, ktorý môžete použiť napr. do práce odporúčame kombinovať prešívanú vestu s tenším pulovrom alebo rolákom spolu so sakom a nohavicami vytvoria dokonalý outfit. V dňoch babieho leta môžete vyskúšať aj pletené, alebo košeľové šaty.

Ak potrebujete poradiť s výberom prešívanej vesty neváhajte nás kontaktovať. Radi vám vaše otázky zodpovieme a pomôžeme s výberom. Do pozornosti vám dávame aj náš blog, v ktorom sa dozviete rôzne zaujímavé rady tipy kde hrá hlavnú rolu dámska móda a obliekanie.